KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13093504

nr 1309 3504

Nicolas Issaiev

(1891-1977), Ryssland

Akvarell, Eze. Signerad, daterad 1969, ca 50x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:08:25